X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آری....اما ...

سه‌شنبه 18 مرداد‌ماه سال 1390 ساعت 10:24 ق.ظ

کلامی چند باهمه عزیزانی که شنیدن  نظر سردار دلشان را به درد آورد.

آری سردارسخنی را گفتند و بایدآن را اصلاح نمایند .

   اما بعضی از دوستان بزرگوار چنان برآشفتند و گوینده این سخن را با ادبیاتی تند وتیز مخاطب قرار دادند و از بخشش ملوکانه وبه تاراج رفتن خاک هرمزگان فریاد برآوردند که گویی سخن از فردی بیگانه است و فراموش نمودند مخاطبشان از یادگاران سالهای دفاع مقدس است و افتخار همراهی با بسیاری از شهدای والا مقام و هزاران رزمنده دیگررادارد که  برای حفظ ذره ذره خاک وطن ازجان ومال وهمه چیز خویش گذشتند. کاری که بسیاری از ما فقط حرفش را زده ایم.

آری ضعیف خواندن هرمزگان سخنی است نادرست و باید با قدرت هرمزگان سربلند را سربلندتر ازهمیشه به ایران وجهان نشان دهیم ودربرابر هرگونه تحقیر واهانت بایستیم .

    اما آیا حق داریم برای بیان بزرگی وحقا نیت خویش و ا ثبات گفته هایمان ، انگشت بر مشکلات حال و  گذ شته سایر مناطق کشور گذا شته وبا رنجش هموطنان مان در این مناطق رفتاری مشابه آنچه که باعث آزردگی مردم هرمزگان وهمه این جریانات شده را داشته باشیم.

آری باید اعتراض نمود وهمه ابزارهای فرهنگی هنری اجتماعی و...را دراین راه به کار گیریم .

   اما آیا حق داریم کسانی که اعتراض ونگاهشان به این موضوع به شیوه ای دیگر است را به ضعف و بی تفاوتی وعافیت طلبی ونداشتن اراده و شهامت و... متهم سازیم ویا ازاین فرصت برای تاختن بر سایر رسانه ها، نمایندگان ومسولین استفاده کنیم و یا به تبلیغ وبلاگ، روزنامه،  هفته نامه ای مشخص و بزرگ نمایی فرد یا افرادی خاص بپردازیم . یادمان باشد ممکن است رفتارمان به پای همه استان گذاشته شود. پس اجازه ندهیم درمورد  فرهنگ مردم هرمزگان قضاوت نادرستی شود.

  نبا ید و نمی توان در برابر اهانت به هرمزگان سکوت کنیم. اما اعتراضی صحیح و سنجیده. هرمزگان سرزمینی است ارزشمند و با عظمت ،مر دمانی دارد فهیم و با شهامت که تاریخ گواه آن است. باشد که باردیگر فرهنگ والای مردمان نجیبش را به همگان نشان دهیم

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo